grafický návrh

GRAFICKÉ STUDIO

Reklamní agentura Plzeň s týmem profesionálních grafiků vám zpracuje vaše nápady do jedinečných grafických podob. Naším cílem je obarvit Vaše sny, vymyslet nevšední nápady a docílit maximální spokojenosti našich zákazníků. Vaše nápady převedeme do grafických podob budoucích katalogů, prospektů, letáků, ale i webových stránek.

Grafické studio

V našem sortimentu nosičů reklamního sdělení naleznete vizitky, cenovky, etikety, plakáty, poutače, letáky, prospekty, katalogy, brožury, knihy, razítka, samolepky, štítky, tabla, plachty a mnoho jiných dalších.

 

Vytvoření grafického návrhu

Dokážeme vaši firmu v očích zákazníka obléci do slušivého, moderního, jednotného a snadno identifikovatelného stylu. Zároveň vám kreativní grafický návrh připravíme do tiskové podoby, která určitě nezapadne mezi ostatní tiskoviny. Odkaz Kontaktujte nás a my zrealizujeme vaše představy.

Kreativní návrh

 

Jednotný vizuální styl firmy

(JVS, anglicky Corporate Design) je koncept všech jednotlivých prvků vizuální prezentace společnosti. Profesionálně navržený originální jednotný vizuální styl je nezbytným základem komunikace společnosti se svými zákazníky a partnery. Dokážeme Vám navrhnout a zrealizovat vizuální styl postavený na filozofii a produktu Vaší firmy na špičkové úrovni a v celé komplexnosti.

Jednotný vizuální styl

Navrhneme Váš jednotný vizuální styl komplexně. Počínaje tvorbou loga, výběrem firemního písma, odvozením barevného a grafického schématu Vašeho vizuálního stylu až po návrh potisků různých firemních, upomínkových a reklamní předmětů.

 

Profesionální propagace

V současné době mediálně zaplněného prostoru, může být velice nesnadné předat obchodní či jiné sdělení široké veřejnosti či cílové skupině. Pro odlišení Vašeho sdělení v shluku informací, které běžný člověk v dnešní době za den přijímá je nezbytné věnovat velikou pozornost vizuální formě Vaší komunikace. Pouze profesionálně navržená a zacílená forma má dobrou šanci zaujmout pozornost cílové skupiny sdělení, zapamatovat se či motivovat příjemce k Vámi žádaném chování.

Ceny

Vzhledem k povaze grafický prací nelze definovat přesně ceny ceníkem, hlavní měrnou jednotkou je hodinová sazba grafika nebo týmu. Hodinová sazba je 450,-Kč. Další poptala mohou být za autorská práva ke grafickým podkladům třetích stran jako jsou například fotografie, grafiky… V případě nutnosti výjezdu zaměření prostotu, pro který má být grafické návrhy připraveny je účtová poplatek 400,-Kč / hod. + 8,-Kč / km.

Listovací online virtuální PDF

Chcete jít s dobou a používáte na vašem webu nebo e-shopu k prezentaci produktů nebo služeb PDF soubory? Buďte moderní a používejte listovací online PDF. Zpracujeme Vám vaše PDF katalogy, letáky, výroční zprávy, noviny atd. do virtuální on-line listovací podoby k pohodlnému listování otáčením listů stejně jako v tištěném.

Reklamní agentura a grafické studio v Plzni
Copyright © 2013 Abcool s.r.o. - Reklamní agentura