grafický návrh

Tiskárna a výroba TISKÁRNA A VÝROBA

Reklamní agentura Plzeň vám vytiskne vše, na co si vzpomenete. Nezapomínejte proto na tuto tradiční a osvědčenou formu reklamy, která vás zviditelní a i v dnešní moderní době je téměř nepostradatelná pro ucelenou prezentaci dobrého jména vaší firmy.
Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby v oblasti tiskovin. Vytvoříme kreativní grafický návrh, vytiskneme a dodáme až k vám.
 

Tiskneme vizitky, letáky, pozvánky, plakáty, brožury, katalogy, novoročenky, šanony, skládačky, dopisní papíry, hlavičkové papíry, etikety, samolepky, velkoplošné plakáty a fotografie, reklamní plachty, atd. Ceny vám rádi zkalkulujeme na míru. Odkaz Napište nám nebo přijďte do našeho studia v Plzni.

 

Digitální tisk

Digitální tisk je vhodný pro výrobu malonákladových tiskovin a tím je i cenově zajímavější pro menší počet tiskovin oproti ofsetovému tisku, viz. ceník. U technologie ofsetového tisku je drahá předtisková příprava (výroba tiskových desek, příprava stroje apod.) Realizace digitálního tisku je výhodná od tisku 1 ks až po cca 1000 ks.


Digitální tisk 

 

Tiskneme do formátu A3++ (SRA3 - 320x450mm), který umožňuje reálný tisk formátu A3 s grafikou do okrajů stránky. Větší formáty tisku se realizují pomocí velkoformátových plotrů, na kterých můžeme vytisknout například billboard již od jednoho kusu.
Papír, na který se touto technologií tiskne, je nejčastěji speciální značkový papír v gramážích 90g/m2 - 250g/m2, popřípadě lze tisknout například na transparentní folie.
Digitálním tiskem se tisknou od jednoho kusu hlavně katalogy, letáky, výroční zprávy, pozvánky, kalendáře, samolepky aj.

Výhody digitálního tisku

  • kvalita téměř nerozeznatelná od ofsetového tisku
  • cena při nižším nákladovém tisku výrazně nižší než u ofsetového tisku
  • rychlé zpracování zakázky

Cenu vám rádi zkalkulujeme na míru.

 

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je v současnosti nejrozšířenější používaná technologie tisku. Tisk pomocí této technologie je vhodný při velkých nákladech  nebo při velmi vysokých nárocich na kvalitu a barevnou věrnost.

Ofsetový tisk

 Výhody ofsetového tisku tisku

  • nejlepší detail tisku
  • nejlepší cena ve velkých nákladech

 

Velkoplošný tisk

Nabízíme také velkoformátový digitální tisk, ve vysoké kvalitě tiskneme billboardy, bigboardy, bannery, fototapety, samolepky a jiné. Využijte naší široké nabídky tisku k propagaci vaší firmy.

 Velkoformátový tisk

Ceny tisku vám rádi zkalkulujeme na míru nebo za námi přijďte do našeho Odkaz studia.

Reklamní agentura a grafické studio v Plzni
Copyright © 2013 Abcool s.r.o. - Reklamní agentura