grafický návrh

Webdesign studio WEBDESIGN STUDIO

WWW stránky vás reprezentují a my jim dáme jedinečnost. Vytvoříme pro vás nové webové stránky podle vašich představ nebo vám upravíme a zmodernizujeme ty staré. Poskytujeme komplexní služby v oblasti webdesignu jako je registrace domény, webhosting, registrace do www vyhledávačů, SEO optimalizace pro vyhledávače atd. Sledujeme moderní trendy a vývoj v oblasti webdesignu a tyto poznatky přenášíme do našich projektů. OdkazZkontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Web od nás!

Nabízíme Vám:
 

Webové stránky – Moderně graficky pojaté stránky vytváříme zákazníkovi přímo na míru potřebám a požadavkům. Samozřejmostí je již v dnešní době i redakční systém pro úpravu obsahu.
 

Redesign a modernizace stávajících stránek - máte zastaralé www stránky, které již neplní svůj účel a nepřináší požadované výsledky? Máte pocit, že web je horší než u konkurence? Neváhejte a kontaktujte nás, navrhneme nové řešení Vaší prezentace včetně cenové rozvahy.
 

 Redesign starého webu

Údržba webových stránek – naše práce nekončí vytvořením www stránek, internet je „živé“ medium a tak je i vaše stránky nutné udržovat aktuální.
 

Seo optimalizace - webová stránka je důležitá, ale je také nutné zajistit, aby jí zákazníci našli, aby se objevovala ve vyhledávačích na předních pozicích. Tomu se věnuje SEO (Search Engine Optimalization - Optimalizace obsahu pro vyhledávače). Je to poměrně rozsáhlý soubor postupů, jak zvýšit návštěvnost. Základní optimalizaci stránek provádíme standardně

Optimalizace webu pro vyhledávače

Reklamní agentura a grafické studio v Plzni
Copyright © 2013 Abcool s.r.o. - Reklamní agentura